rosw*** 24 EUR
Gonzo's Quest MegaWays
lang*** 25 EUR
Ramses Book
maxw*** 2,520 RUB
Vegas Night Life Touch
fera*** 300 EUR
Fancy Fruits
petr*** 24 EUR
Hottest fruits 20
Rafa*** 48 EUR
Fruit Mania
Fabi*** 20 EUR
Fancy Fruits
Nico*** 18 EUR
Book of Tribes
Rafa*** 24 EUR
Fruit Mania
danu*** 94 PLN
Fire Joker
vesl*** 181 EUR
Fairytale Legends: Red Riding Hood
luca*** 25 EUR
La Dolce Vita
[email protected]*** 23 EUR
Seven Seven
ralf*** 23 EUR
Fancy Fruits
doni*** 71 NZD
Orient Express
null*** 69 EUR
Gonzo's Quest MegaWays
Fabi*** 20 EUR
Fancy Fruits
marc*** 63 EUR
Moon Princess
lang*** 25 EUR
Ramses Book
sven*** 105 EUR
Break da Bank Again
Kevi*** 17 EUR
Divine Fortune Megaways
luca*** 31 EUR
La Dolce Vita
schi*** 41 EUR
All Ways Hot Fruits
jose*** 132 EUR
Lucky Bells
alem*** 142 EUR
Mystery Joker
lang*** 25 EUR
Ramses Book
Thom*** 23 EUR
Moley Moolah
Jukk*** 35 EUR
10 001 Nights
lang*** 100 EUR
Ramses Book
domi*** 486 PLN
Fruit Rush
Stosunkowe bonusy
W toku
Uczestniczysz
Czarny Piątek
zakończy się za:
dni   g : m : s
Pula nagród:
RUB 500000
Informacje o grze

Wild Jack Automat do gry Online

Wild Jack to popularny automat online typu jednoręki bandyta, który został stworzony przez firmę Wazdan. Jest to ceniony na rynku producent, który specjalizuje się w klasycznych automatach. Wild Jack automat to niezwykle prosta gra hazardowa, która składa się z 3 bębnów oraz kilku przycisków funkcyjnych. Należy on do kategorii klasycznych automatów, które można kojarzyć z maszyn wrzutowych z barów czy kasyn naziemnych. Grając w niego można zatem poczuć się niczym w latach 90. kiedy tego typu automaty królowały w barach czy salonach gier. Z pewnością dzięki temu przypadnie do gustu doświadczonym graczom, choć również i początkujący znajdą w nim wiele rozrywki. Wild Jack za darmo dostępny jest na stronie naszego kasyna. Każda zainteresowana osoba może go wypróbować bez konieczności stawiania prawdziwych zakładów.

Podstawowe cechy Wild Jack

Ogólne specyfikacje techniczne:

 • Dostawca oprogramowania: Wazdan
 • Typ slotu: klasyczny
 • Liczba linii: 27
 • Liczba bębnów: 3
 • Minimalny zakład: 10
 • Maksymalny zakład: 100
 • Procent zwrotu RTP: 96.35%
 • Wild symbol: tak
 • Scatter symbol: nie

Funkcje:

 • Automatyczne odtwarzanie: nie
 • Rundy bonusowe: nie
 • Darmowe spiny: nie
 • Tryb gry wieloosobowej: nie
 • Jackpot: brak
 • Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Wild Jack

Wild Jack gra to niezwykle ciekawy automat, który wiele czerpie z klasyki maszyn wrzutowych. Dlatego też odznacza się on niezwykle prostą oprawą graficzną jak i dźwiękową. Przypomina grę żywcem przeniesioną z ekranu typowego automatu barowego. Tematycznie osadzony został on w klimacie Dzikiego Zachodu. Dlatego zarówno w tle jak i na samych bębnach można spotkać niebezpiecznego byka, kowboja, jak i gwiazdę szeryfa. Ponadto w tle można usłyszeć głosy z radia, jak i dźwięki typowe dla amerykańskiego rodeo. Gra sama w sobie jest niezwykle prosta w obsłudze. Gracz może wybrać dla siebie wysokość stawki między 10 a 100, natomiast liczba 27 linii płatniczych jest stała. W grze od razu można wybrać maksymalną stawkę. Obrót bębnami następuje po kliknięciu środkowego przycisku. Gracz może przy okazji wybrać 3 poziomy szybkości obrotu walcami.

Dostępny w naszym kasynie internetowym Wild Jack demo posiada zróżnicowane symbole. Stanowi on połączenie tematyki Dzikiego Zachodu z klasycznymi owocami. Dlatego też na walcach można wylosować między innymi: wiśnie, cytryny, pomarańcze, śliwki, truskawki, maliny, winogrona, arbuzy. Uzupełniane są one przez dzwonki, 777, gwiazdę szeryfa, BAR, Red Bull oraz kowboja. Ostatni symbol jest nie tylko najbardziej wartościowy, gdyż przynosi do 16,000 monet, lecz również pełni rolę wild, zastępując inne znaki na bębnach. Przy okazji ściana takich samych symboli mnoży wygraną gracza aż trzykrotnie. Wszystkie informacje o symbolach i tabelę wypłat można znaleźć w grze pod symbolem „?”.

W ustawieniach gry Wild Jack można wybrać tryb dwuekranowy, gdzie nad bębnami pojawia się tabela wypłat. Ponadto gra zapewnia tryb oszczędzania energii, prezentację dużej wygranej, użycie klawiszu spacja, jak i wybór między grą zaawansowaną a standardową.

Wild Jack na prawdziwe pieniądze dostępny w naszym kasynie oferuje również graczom grę dodatkową typu gamble. Po każdej wygranej można skorzystać z opcji ryzyka 50 na 50. Polega na tym, iż należy wybrać kolor karty: czarny lub czerwony. Jeśli poprawnie wytypujemy podwajamy swoją wygraną, a w przypadku przegranej tracimy cały zakład.

Wild Jack
play for real

Grasz w trybie demo! Spróbuj gry na prawdziwe pieniądze, aby zdobyć prawdziwe wygrane!

Graj na prawdziwe pieniądze!