[[ winner.nickname ]] [[ winner.value | amount ]]
[[ winner.game.name | amount ]]
Grać
Demo
Stosunkowe bonusy
Informacje o grze

Legacy of Dead - grać dla zabawy

Kolejną ciekawą odsłoną Play'n Go jest ostatnio wyprodukowany automat Legacy of Dead. Ci, którzy grali wcześniej w inne gry Play'n Go mogą pewnie zauważyć pewne podobieństwo z grą Book of Dead, jedną z najbardziej popularnych gier tego producenta. Legacy of Dead automat rzeczywiście w pewnym sensie przypomina kultową grę, posiada też motyw archeologiczny i  grafikę jak w Book of Dead. Niemniej jednak jest to nowy automat z 2020 roku, który posiada więcej dodatkowych funkcji, wyższy RTP i lepszą grafikę.

Kolejny automat z serii Legacy

Legacy of Dead to 5-bębnowy automat z 10 liniami wypłaty. Gra przenosi swoich graczy do starożytnej egipskiej świątyni. Jest ona pełna płonących pochodni i kamiennych filarów. Symbole w grze są bardzo tematyczne, dobrze narysowane i mają  wysoką rozdzielczość. W grze mamy wysoką zmienność i bardzo przyzwoity czynniki zwrotu dla gracza na poziomie 96,58%.

W grze występują też symbol rozproszenia, specjalna funkcja rozwijanych symboli, nieograniczona ilość darmowych spinów i gra premiowa. Ogólnie mówiąc, każdego gracza czeka tutaj wiele atrakcji, a najlepszym bonusem jest jackpot 5000x twojego zakładu podstawowego.

Najnowsza Legacy of Dead gra jest dostępna na telefon i komputer. Gra nie potrzebuje specjalnego oprogramowania i aplikacji. Już teraz możesz zagrać w Legacy of Dead na naszej stronie internetowej zupełnie za darmo i bez rejestracji. Po prostu wybierz wersję demo i poczuj klimat starożytnego Egiptu. Kiedy będziesz gotowy, zarejestruj się na naszej stronie i zagraj na prawdziwe pieniądze.

Podstawowe cechy Legacy of Dead

Automat do gry Legacy of Dead to niesamowita gra, która wykorzystuje motywy starożytnego Egiptu. Tłem automatu jest egipska świątynia. Po obu bokach możemy dostrzec marmurowe kolumny i palące się ognie. Całość jest przedstawiona w złotym świetle, co jeszcze bardziej uwypukla bogatość tego miejsca.

Pozłacana ramka otacza rolki gry. Mimo że gra zawiera powszechnie używane ikony kart do gry, znajdziemy tu także postacie egipskich faraonów i bogów, którzy dodają grze stylu i wypłacają najwyższe nagrody.

Ogólne specyfikacje techniczne:

 • Dostawca oprogramowania: Play'n Go
 • Typ slotu: wideo slot
 • Liczba linii: 10
 • Liczba bębnów: 5
 • Minimalny zakład: 0.10
 • Maksymalny zakład: 100
 • Procent zwrotu RTP: 96,58%.
 • Wild symbol: tak
 • Scatter symbol: tak

Wymieniamy funkcje:

 •  Automatyczne odtwarzanie: tak
 • Rundy bonusowe: tak
 • Darmowe spiny: tak
 • Tryb gry wieloosobowej: nie
 • Jackpot: 5000x podstawowego zakładu
 • Wersja mobilna: tak.

Jak zagrać w Legacy of Dead

U dołu ramki możemy znaleźć niebieski przycisk startu, który uruchamia i zatrzymuje grę w każdym momencie. Tuż obok niego jest podobny, ale trochę mniejszy przycisk aktywujący auto grę. Kliknij w ten przycisk, kiedy chcesz, aby bęben kręcił się automatycznie. Dodatkowo możesz ustawić pewne ograniczenia dla kolejnych wyświetlanych automatycznie rund. Tryb auto gry Legacy of Dead na prawdziwe pieniądze może zostać automatycznie wyłączony, gdy przekroczysz pewien ustawiony limit salda lub jednokrotnej wygranej.

Pożyteczne opcje gry Legacy of Dead

Na dole ekranu masz też kilka innych działań, które możesz zmieniać po każdym obrocie:

 • Linie: za pomocą kliknięć "+" i "-" możesz regulować ilość linii na których chcesz grać. Twój wybór ma skalę od 1 do 10 linii na jeden obrót.
 • Żetony: możesz maksymalnie obstawić pięć żetonów na aktywną linię. Ilość żetonów możesz zmniejszać/zwiększać za pomocą  "+" i "-".
 • Wartość żetonów: pozwala ci regulować wartość każdego żetonu na liniach wypłat przy obstawionym zakładzie od 0.01 do 2.

Dane opcje możesz też zmienić w oknie ustawień, który znajduje się na dolnym czarnym pasku. W ustawieniach będziesz mógł dodatkowo włączyć szybką grę i zmienić opcje dźwięku. 

Zasady gry Legacy of Dead

Grając w jakikolwiek automat do gry, najlepiej jest przeczytać instrukcję gry przed rozpoczęciem rozgrywki. Każdy automat posiada na swojej stronie kilka informacji o grze. Aby przeczytać szczegółową informację na temat zasad gry kliknij w "?". Symbol "?" znajduje się na wąskim czarnym pasku u dołu gry. Klikając w znak zapytania otworzysz nową kartę i będziesz w stanie dokładnie przeczytać informację o grze Legacy of Dead.

Jeśli chcesz poznać kilka szczegółowych informacji o symbolach gry lub jej stawkach, kliknij w ikonkę "i". Zobaczysz tu, jakie specjalne symbole są w grze i jakie wygrane możesz zdobyć.

Legacy of Dead demo ma takie same symbole jak i gra na prawdziwe pieniądze. Symbole kart w grze są niskimi symbolami, a do najwyżej płatnych symboli należą postacie faraonów i egipskich bogów. Najbardziej pożądaną ikoną jest symbol rozproszenia przedstawiony jako grobowiec, który wypłaca prawdziwy jackpot, aż 5000x twojej stawki podstawowej, Inne symbole bogów też przynoszą spore wygrane:

Symbol

2 symbole

3 symbole

4 symbole

5 symboli

Grobowiec

10x

100x

1000x

5000x

Tutanchamon

10x

100x

1000x

5000x

Anubis

5x

30x

300x

1600x

Faraon

5x

20x

80x

600x

Horus

5x

20x

80x

600x

*Aby poznać swoje wygrane w walucie, pomnóż te wartości przez zakład na linię. 

Wszystkie wygrane są wypłacane zgodnie z tabelą wypłat, znajdującą się na stronie gry. Do podstawowych wypłat zawsze są dodawane wygrane z darmowych obrotów i gier premiowych. Wygrane podczas darmowych obrotów posiadają takie same stawki jak gra podstawowa. Pamiętaj jednak, że nie możesz zmienić wysokości zakładu tuż przed samymi darmowymi spinami. Funkcje darmowych obrotów są rozgrywane przy takich stawkach jak ostatnia gra.

Rozwijany symbol w grze Legacy of Dead

Wcześniej wspomniany symbol rozproszenia może zastępować wszystkie inne symbole w grze i dodatkowo uruchomić darmowe obroty. Trzy lub więcej symboli rozproszenia przyznaje graczowi 8 darmowych obrotów.

Podczas darmowych obrotów jeden losowo wybrany symbol zamieni się w specjalny rozwijany symbol. W momencie kiedy na ekranie bębna pojawi się pewna ilość specjalnych symboli, zaczną one rozwijać swoje działania na inne symbole, tym samym zajmując wszystkie miejsca na bębnie. Symbole rozwijane nie muszą do siebie przylegać, aby zapewnić graczom wygrane.

Jeśli podczas darmowych obrotów uda ci się uzyskać ponownie trzy symbole rozproszenia, kolejne 8 darmowych spinów zostanie dodanych do twojej gry.

Premiowa gra Gamble

Gra Legacy of Dead za darmo posiada także jedną dodatkową funkcję, której nie znajdziesz w grze Book of Dead, a mianowicie grę premiową Gamble. Jest to karciana gra która, którą gracz może uruchomić po każdej wygranej rundzie. 

Gra polega na prawidłowym odgadnięciu koloru następnej ukrytej karty. Jeśli gracz odgadnie kolor następnej karty, jego wygrana zostanie podwojona, a jeśli nie gracz będzie zmuszony opuścić grę Gamble z niczym.

W Gamble można zagrać pięć razy z rzędu, ale można także opuścić grę po każdej rundzie. Oczywiście nikt nie jest zobowiązany rozpoczynać grę w pierwszej kolejności. Wystarczy po prostu wcisnąć przycisk start, aby zakręcić bębnem Legacy of Dead i nie przechodzić do gry Gamble.

Zakończenie

Podsumowując automat Legacy of Dead, chcielibyśmy tylko dodać, że gra posiada wysoki potencjał wygranej, który może się zwiększyć dzięki specjalnym symbolom. Automat o tematyce starożytnego Egiptu na pewno zasługuje na kilka spinów z twojej strony.

Legacy of Dead
play for real

Grasz w trybie demo! Spróbuj gry na prawdziwe pieniądze, aby zdobyć prawdziwe wygrane!

reportservice pixel image